O nás

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

O nás

Spoločnosť WIKY veľkoobchod s hračkami, školskými a kancelárskymi potrebami bola na Slovensku založená v roku 1992. Do roku 2015 sme podnikali ako fyzická osoba, v tom istom roku sme sa na základe rozšírenia o spolumajiteľov pretransformovali na právnickú osobu Wiky s.r.o,. ktorá prebrala na seba v plnej miere všetky obchodné záväzky a pohľadávky.

Najskôr sme sa orientovali výhradne na dovoz hračiek z Holandska a Čiech, ktorý sa po krátkom čase  rozšíril o ostatné krajiny  Európy a Ázie.

V súčasnosti sa naša firma. zaoberá dovozom a predajom hračiek, športových a školských potrieb, papierenského tovaru, párty potrieb a dekorácií.

Stále našou hlavnou víziou je mať radosť zo všetkého čo robíme a preto nám v novom logu pribudlo motto – ,,Jednoducho radosť,,.

Pevne veríme, že aj Vy budeme mať z obchodu s nami radosť, my preto urobíme  všetko, čo je v našich možnostiach.

Tešíme sa na to!

Prečo u nás nakupovať?

NAŠE HRAČKY SÚ ORIGINÁLNE, KVALITNÉ A JEDINEČNÉ

V našom sortimente nájdete širokú ponuku rôznych druhov. Neustále ju rozširujememe pravidelnými návštevami na celosvetových výstavách a kontaktmi s výrobcami. Vyberáme a dodávame len kvalitné a certifikované výrobky..

TISÍCE SPOKOJNÝCH A VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Len v roku 2017 sme vystavili viac ako 10000 odoslaných faktúr smerom k našim zákazníkom a na to sme hrdí, lebo bez poctivej roboty by o nás záujem bol iba jednorázový.

NÍZKE CENY

V ponuke sa snažíme mať len kvalitné výrobky za čo najlepšie dostupné ceny, vďaka veľkoobchodným nákupom priamo od výrobcov. Zárukou sú naše vyše 25 ročné skúsenosti.

SME STÁLE V KONTAKTE

Vaše dotazy riešime ihneď, odpovieme Vám čo najskôr. Sme Vám vždy ochotní pomôcť pri výbere sortimentu a s jeho doručením.Ozvite sa nám e-mailom, resp. telefonicky a radi Vám pomôžeme.

PRI OBJEDNÁVKACH NAD 33€ JE DOPRAVA ZADARMO

Pokiaľ si u nás objednáte hračky nad 33€, nebudú Vám účtované dopravné náklady. Tovar Vám odošleme na naše náklady viď. obch. podmienky

PRI VEĽKOOBCHODNÝCH ODBEROCH ZÍSKAVATE ZAUJÍMAVÉ ZĽAVY /POVINNÁ REGISTRÁCIA)

Po Vašich objednávkach a v prípade, že ste zaregistrovaný Vám individuálne navrhneme zľavu na ďalší nákup. Táto zľava Vám bude odpočítaná z nasledovných ďaľších nákupov.

SME PLATCAMI DPH

Firmy si môžu naše daňové doklady odrátať zo svojich nákladov.

CHRÁNIME VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE

My neposkytujeme žiadne informácie tretím osobám a na Váš e-mail nezasielame žiadne marketingové informácie, okrem aktivácie služby ,, Newsletter,,.Wiky s.r.o. rešpektuje zákon na ochranu osobných údajov.

VYŠE 25 ROKOV PRE VÁS A VAŠE DETI

Sme zárukou spoľahlivosti a profesionality vďaka dlhoročnému pôsobeniu na trhu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia