Kategórie
 
 
 
 
 

Stavebnice Seva

 
 

Seva City 1 stavebnica 490 dielikov

SEVA City 1
Kód:523033
EAN kód: 8592812176230
Značka:Vista Semily
Vaša cena: 38,99 € bez DPH
46,79 € s DPH

Dodacia lehota
Na sklade: 10
Dodacia lehota: skladom
:

Parametre balenia
Hmotnosť:1,341 kg
Dĺžka:33 cm
Šírka:8 cm
Výška:35 cm
Vek:3 +
Určený pre:pre dievčatá aj chlapcov

Popis produktu

SEVA City 1

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2014 oslávila svoje 35 výročie. Stavebnica SEVA je kreatívny, deťom rozvíja myseľ i manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca doporučujeme stavebnicu pre deti od 4 rokov, tak máme zistené, že za dozoru rodičov si s ňou vyhrajú i 3 ročné deti. A keď preskočíme, škôlku a školu potom Vám prezradím, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia.
Táto ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke.
Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať.

Stavebnica SEVA CITY 1 obsahuje 490 dielov vrátane dvoch unikátnych zvukových modulov. Jedná sa o prvý stavebnica SEVA v histórii, ktorá má zvukové moduly. Stavebnica SEVA CITY 1 vďaka unikátnym zvukovým modulom dostane ďalší rozmer a deťom poskytnú ešte väčšiu zábavu. Jeden modul autíčka dodá zvuk motora a druhý klaksónu. Okrem zvukových modulov majú autíčka postavená zo série SEVA CITY plne riaditeľné nápravy.

Postavte si zo SEVA CITY 1 mestský autobus , štvorkolku alebo iné vozidlo podľa Vašich predstáv či prestavaj Vašich detí . Okrem autíčok si môžete zostaviť aj čerpaciu stanicu , na ktorej budú môcť vozidlá čerpať benzín alebo naftu .
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia